Odszkodowanie za lot czy wakacje? Więcej…

ODSZKODOWANIE ZA LOT!

Odszkodowanie za lot (opóźniony lub odwołany), zgubiony bagaż lub warunki wakacji niezgodne z umową z biurem podróży, to podstawy do ubiegania się o odszkodowanie. Wielu naszych Klientów wahało się z przyjściem po pomoc. Dziś nie żałują swoich decyzji, gdy już odzyskali pieniądze za wakacje, o których woleliby zapomnieć. Jesteśmy firmą składającą się z prawników, menadżerów, ekspertów ds. kontaktów z klientami oraz informatyków. Wspólnie działamy na Twoją korzyść, rozliczając się dopiero po wygranej przez nas sprawie.

Odszkodowanie nasi Klienci mogą dostać między innymi za odwołany lub opóźniony lot. Odszkodowanie za lot należy Ci się również wtedy, gdy ominęło Cię ważne wydarzenie rodzinne lub biznesowe, czemu winne było opóźnienie lotu. Odszkodowanie lotnicze może zostać Ci przyznane także wtedy, gdy nie wpuszczono Cię na pokład samolotu, gdyż sprzedano za dużo biletów. Jeśli Twój lot opóźniony był o minimum 3 godziny z przyczyn innych niż zaistnienie nadzwyczajnych okoliczności, wywalczymy dla Ciebie odszkodowanie za opóźniony lot. Za loty powyżej 3500 km możesz otrzymać nawet 600 EUR. Ważne jednak, abyś zachował kartę pokładową lub bilet, który będzie podstawą do ubiegania się o odszkodowanie od linii lotniczych.

Pomożemy Ci również wygrać sprawę o odwołany lot. Odszkodowanie masz w kieszeni, jeśli lot został odwołany z przyczyn zależnych do linii lotniczych. Pamiętaj, że współpracując z nami, nic nie tracisz, gdyż opłatę za usługę pobieramy jedynie wtedy, gdy uda nam się wygrać Twoją sprawę o odszkodowanie za odwołany lot. W innym przypadku nie ponosisz żadnych kosztów. Chyba nie musimy Cię przekonywać, że jesteśmy pewni wygranej? Zaufanie i uczciwość to podstawa naszej pracy, a dzięki doświadczeniu wiemy, jak szybko wywalczyć należne odszkodowanie. Opóźniony lot, zgubiony lub uszkodzony bagaż, a także wakacje, które odbyły się w warunkach innych, niż umówione – to wszystko stanowi podstawę do ubiegania się o odszkodowanie od biura podróży lub linii lotniczych.

Znaj swoje prawa. My będziemy o nie walczyć

 

ODSZKODOWANIE ZA WAKACJE!

Jeśli Twoje wakacje okazały się niezgodne z umową przedstawioną przez biuro podróży, nie wahaj się ani chwili i zgłoś się do nas, by tak jak wiele osób przed Tobą otrzymać odszkodowanie za wakacje. Odpuszczając sprawę i sądząc, że i tak nie uda się jej wygrać, przyczyniasz się do obniżenia jakości usług biur turystycznych, które zaczynają czuć się bezkarne. Podpisując umowę z biurem podróży, masz prawo wymagać warunków, które zostały w niej zawarte. Jeśli więc po przyjeździe na miejsce, okazało się, że basen jest nieczynny, pokój za mały, klimatyzacja i winda nie działają, w kranie nie ma wody, a spod łóżka wychodzą karaluchy – wypełnij znajdujący się obok wniosek i pozwól nam działać.

Decydując się na współpracę z nami, nic nie ryzykujesz, a możesz wiele zyskać. Z każdym Klientem rozliczamy się dopiero po wygranej sprawie, gdyż uważamy, że tak jest najuczciwiej. Jeśli nie uda nam się wygrać (co zdarza się niezwykle rzadko), nic na tym nie stracisz. Ważne jednak, abyś złożył reklamację w ciągu 30 dni od zakończenia pobytu. Jeśli udowodnimy, że oferta biura podróży w znacznym stopniu odbiega od rzeczywistych warunków, masz szansę odzyskać nawet 100% zapłaconej ceny. Podstawą do ubiegania się o odszkodowanie za wakacje jest umowa zawarta z biurem podróży, dlatego pamiętaj, aby ją zachować.

Aby zwiększyć szanse na otrzymanie odszkodowania, rób zdjęcia, na których uwiecznisz faktyczny stan pokoju, łazienki, windy czy basenu. Tego rodzaju dokumentacja będzie ważnym dowodem w sprawie o odszkodowanie za wakacje – w wielu przypadkach to wystarczy, by biuro podróży zrezygnowało z wcześniej zajmowanego stanowiska i przyznało, że nie dopilnowało warunków pobytu swojego klienta. Ustalenie, jaka kwota może przysługiwać Ci za wakacje niezgodne z przedstawioną przez biuro podróży umową, odbywa się na podstawie tabeli frankfurckiej, którą możesz znaleźć w internecie i u nas na stronie w zakładce prawa pasażera. Tabelą frankfurcką możesz sugerować się podczas wypełniania wniosku – wystarczy wypisać z niej rzeczy, które były niezgodne z umową.

Złóż wniosek, a my pomożemy Ci przejść przez całą procedurę.
Pamiętaj – złożenie wniosku nic nie kosztuje i nie zobowiązuje do zawarcia umowy.

pozdrawiamy serdecznie

Zespół do600euro.pl